Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

CO NABÍZÍME » Energy Czech Republic, a.s.
Energy Czech Republic, a.s.

Kdo je firma Energy Czech Republic, a.s.

Firma Energy byla založena v roce 1995 jako výhradně česká společnost s nadnárodní působností. Od svého vzniku se prostřednictvím svých kvalitních výrobků stala průkopníkem alternativní medicíny nejen u nás, ale i jinde ve světě, kde během krátké doby získala mnohá ocenění, přízeň uživatelů i odborné veřejnosti. Postupně zaujímá pevné místo na trhu v evropských státech, ale též v ostatních vyspělých zemích světa, kde jsou rozšířeny alternativní způsoby zlepšení kvality života.


Čím se Energy zabývá

Sortimentem společnosti Energy tvoří ucelená nabídka vysoce kvalitních a zaručeně přírodních produktů z oblasti stravních doplňků a kosmetiky. Jsou sestaveny podle principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků.


Firma a veřejnost

Činnost společnosti Energy je založena na osobním přístupu prostřednictvím široké sítě spolupracovníků a poradců, kteří jsou sdruženi v Klubu Energy - zastánců ochrany svého zdraví s využitím přírodních zdrojů.

Členové a poradci sítě klubů Energy seznamují zájemce se spůsobem užití výrobků Energy a s filozofií synergického působení klasické a alternativní medicíny, léků a stravních doplňků Energy.

Zastánci přírodních zdrojů a spokojení zákazníci se mohou dle svého rozhodnutí stát členy klubu a získat tak přístup ke všem výhodám členství v Klubu Energy.


Odborná rada

Společnost Energy spolupracuje od začátku svého působení s lékaři, specialisty a terapeuty různých oborů. Nejužší spolupracovníci z nich se stali členy Odborné rady Energy, která je garantem vysokého standardu nabízených produktů a služeb a zodpovídá za zvyšování odborného kreditu firmy.


Standardy kvality

Všechny zpracovatelské a výrobní firmy, s nimiž společnost Energy spolupracuje, jsou renomovaná profesionální pracoviště, která splňují ty nejpřísnější hygienické normy.

Kontrola kvality produktů v oblasti vývoje, výroby a prodeje, odpovídá nejpřísnějším mezinárodním standardům, je další zárukou vysoké kvality, které se dostává našim zákazníkům. Pravidelné kontroly, jimž  výrobky podléhají, udržují stabilitu kvality i do budoucna.


Co Vám Energy nabízí

Společnost Energy nabízí spolupráci s firmou prostřednictvím členství v klubu spotřebitelů výrobků v Klubu Energy.

Člen Klubu Energy má garantované velkoobchodní ceny, slevy z motivačních akcí, bonusové odměny a je mu zasílán klubový magazín Vitae.

S klubovou kartou, kde je uvedeno registrační číslo člena, může nakupovat produkty, využít poradny, zúčastnit se přednášek a využívat terapeutických služeb na kterémkoliv Klubu Energy, nebo Konzultačním centru Energy.

Člen klubu se nezavazuje k povinému školení, ani k povinému odběru přípravků!

Všechny nákupy, které člen klubu na kontaktních místech v kalendářním měsíci uskuteční, systém sečte a vypočte případnou bonusovou slevu na další nákup v příštím kalendářním měsíci. Proto si vždy vyžádejte firemní doklad o nákupu!


Jak se stát členem Klubu Energy

Členem spotřebitelského Klubu Energy se může stát fyzická osoba starší 18 let. Další podmínkou je jednorázový nákup zboží v minimální hodnotě 400 Kč (počítáno již v členských cenách) + poplatek člena 99 Kč. Se startovacím balíčkem obdržíte informační materiály, roční zasílání klubového časopisu Vitae, klubovou kartu s číslem zařazení do systému.

Musíte vyplnit přihlášku buď na Klubu, nebo Konzultačním centru Energy, nebo si registrační nákup zakoupíte na našem eshopu, pošlete nám své údaje podle kolonek přihlášky (ostatní údaje můžete vepsat do kolonky "Poznámky" v objednávce) a my vám zašleme s nákupem registrační balíček s přihláškou na dobírku.

Pokud vás o výhodách a možnosti členství v Klubu Energy informoval váš známý, je vhodné znát jeho registrační číslo. Stává se vaším sponzorem (viz přihláška) a poradcem. Jeho otevřenost je pro vás zárukou seznámení se s výhodami členství a možnostmi využití produktů. Váše nákupy Vám i jemu zvyšují možnost dalších slev na produkty. Proto se i Vám vyplatí do Klubu Energy přivádět nové členy.

Registrace je platná 12 měsíců. Pak máte ještě 6 měsíců ochrané lhůty pro obnovu členství. Obnova členství spočívá v nákupu produktů v minimální hodnotě 300 Kč, plus poplatak 99 Kč. Když v této lhůtě členství neobnovíte, jste vyřazeni z evidence a nemůžete již nakupovat za zvýhodněné ceny člena klubu Energy.


Kdo je poradcem Klubu Energy

Ten kdo přípravky používá a dobře je zná, může se stát poradcem Klubu Energy. Může se za předem stanovených podmínek věnovat prodeji našich výrobků a profitovat tak z prodejní marže, nebo získávat bonusy za motivaci k členství v klubu a užívání produktů, a to nejen v Čechách, ale i v dalších zemích jednotného trhu.

Již zaregistrovaný člen klubu, který se seznámil s produkty Energy a chce využívat výhod poradce (získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet), vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami a zaplatí přestupní poplatek 300 Kč.

Ten kdo naše produkty zná a chce se zaregistrovat přímo jako poradce vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami. Poradce získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet. Registrační minimální nákup poradce je v hodnotě 600 Kč (počítáno v členských cenách) + poplatek poradce za registraci je 199 Kč. U poradce se předpokládá aktivní šíření myšlenky klubu a vytvoření vlastní obchodní sítě.

Podmínky obnovy (prodloužení) členství poradce jsou shodné se členy Klubu Energy.

Aby bylo vše právně čisté, musí poradce při registraci odevzdat kopii platného živnostenského listu a číslo svého podnikatelského účtu.

 

Co víc

Všechny výrobky společnosti Energy jsou chráněny patenty a ochrannými známkami. Společnost Energy získala čestné členství v asociaci Solidarita s peruánskou Amazónií, což je nestátní organizace založená na záchranu přírodního bohatství této oblasti a jeho konzervaci za spolupráce místních obyvatel.