Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

CO NABÍZÍME » Klub Energy Praha 4
Klub Energy Praha 4

Proč Klub Energy

Hlavní myšlenkou čínské medicíny je komplexní pohled na lidský organismus. Nechceme "jen" prodávat kvalitní přírodní produkty, ale snažíme se klientovi zprostředkovat další služby, které doplňují myšlenku komplexní péče. Tato idea vedla k zakládání Klubů Energy a Konzultačních center.

Kluby se tak staly obchodním zastoupením společnosti Energy Group a.s. a jsou schopny poskytovat široké veřejnosti servis na podporu zdraví.

Zákazník, jenž se rozhodne pro registraci do členské základny, nakoupí v místě klubu se slevou naše výrobky, ale zároveň má možnost využít dalších nadstandardních služeb, které pomáhají zájemcům na jejich cestě za zdravím.

Nyní máme i přípravky pro zvířátka. Přírodní medicína ve veterinární praxi má tradici dlouhou jako chov zvířat sám. Přírodní preparáty jsou u zvířat velmi efektivní a je možné říci, že fungují lépe nežli u lidí. Nabízí Konzultační centrum - Praha 8

Osvědčeným informačním zdrojem pro členy je měsíční klubový magazín VITAE a časopis ANIMAL, které je možné na Klubu Energy zakoupit.

K dalším výhodám patří pravidelné odborné přednášky firemních lektorů z řad lékařů a léčitelů. „Univerzita Energy“ nabízí členům Klubu Energy ucelenou nabídku informací a seminářů, aby firma šířila své dobré jméno nejen jako distributor kvalitních výrobků, ale také jako průvodce v oblasti zdravého životního stylu.

A to nejdůležitější nakonec: Člověk musí chtít změnit svůj stav. Bez vůle není řešení ani se sebekvalitnějšími preparáty.

Staňte se členem klubu spotřebitelů - členem Klubu Energy!


Co Vám členství nabízí

Člen Klubu Energy má garantované velkoobchodní ceny, slevy z motivačních akcí, bonusové odměny a je mu zasílán klubový magazín Vitae.

Člen klubu se nezavazuje k povinému odběru přípravků, ani k povinému školení!

S klubovou kartou, kde je uvedeno registrační číslo člena, může nakupovat produkty, využít poradny, zúčastnit se přednášek a využívat terapeutických služeb na kterémkoliv Klubu Energy, nebo Konzultačním centru Energy.

Všechny nákupy, které člen klubu na kontaktních místech v kalendářním měsíci uskuteční, systém sečte a vypočte případnou bonusovou slevu na další nákup v následujícím kalendářním měsíci. Proto si vždy vyžádejte firemní doklad o nákupu!


Jak se stát členem Klubu Energy

Členem spotřebitelského Klubu Energy se může stát fyzická osoba starší 18 let. Další podmínkou je jednorázový nákup zboží v minimální hodnotě 400 Kč (počítáno již v členských cenách) + poplatek člena 99 Kč. Se startovacím balíčkem obdržíte informační materiály, roční zasílání klubového časopisu Vitae, klubovou kartu s číslem zařazení do systému.

Musíte vyplnit přihlášku buď na Klubu, nebo Konzultačním centru Energy, nebo si registrační nákup zakoupíte na našem eshopu, pošlete nám své údaje podle kolonek přihlášky (ostatní údaje můžete vepsat do kolonky "Poznámky" v objednávce) a my vám zašleme s nákupem registrační balíček s přihláškou na dobírku.

Pokud vás o výhodách a možnosti členství v Klubu Energy informoval váš známý, je vhodné znát jeho registrační číslo. Stává se vaším sponzorem (viz přihláška) a poradcem. Jeho otevřenost je pro vás zárukou seznámení se s výhodami členství a možnostmi využití produktů. Váše nákupy Vám i jemu zvyšují možnost dalších slev na produkty. Proto se i Vám vyplatí do Klubu Energy přivádět nové členy.

Registrace je platná 12 měsíců. Pak máte ještě 6 měsíců ochrané lhůty pro obnovu členství. Obnova členství spočívá v nákupu produktů v minimální hodnotě 300 Kč, plus poplatak 99 Kč. Když v této lhůtě členství neobnovíte, jste vyřazeni z evidence a nemůžete již nakupovat za zvýhodněné ceny člena klubu Energy.


Kdo je poradcem Klubu Energy

Ten kdo přípravky používá a dobře je zná, může se stát poradcem Klubu Energy. Může se za předem stanovených podmínek věnovat prodeji našich výrobků a profitovat tak z prodejní marže, nebo získávat bonusy za motivaci k členství v klubu a užívání produktů, a to nejen v Čechách, ale i v dalších zemích jednotného trhu.

Již zaregistrovaný člen klubu, který se seznámil s produkty Energy a chce využívat výhod poradce (získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet), vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami a zaplatí přestupní poplatek 300 Kč.

Ten kdo naše produkty zná a chce se zaregistrovat přímo jako poradce vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami. Poradce získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet. Registrační minimální nákup poradce je v hodnotě 600 Kč (počítáno v členských cenách) + poplatek poradce za registraci je 199 Kč. U poradce se předpokládá aktivní šíření myšlenky klubu a vytvoření vlastní obchodní sítě.

Podmínky obnovy (prodloužení) členství poradce jsou shodné se členy Klubu Energy.

Aby bylo vše právně čisté, musí poradce při registraci odevzdat kopii platného živnostenského listu a číslo svého podnikatelského účtu.


Členské ceny na E-shopu

Pro členy Klubu Energy je na E-shopu u každého výrobku tlačítko "KOUPIT - ČLEN KLUBU". Upozorňujeme, že za tyto ceny může nakupovat jenom člen Energy, nebo zájemce o členství. Faktura člena klubu bude vždy obsahovat ceny podle platného členského ceníku.

Nabízené služby Klubem Energy Praha 4 a Kurýrními centry

Objednávky na služby Kurýrních (konzultačních) center - viz "Kontakt"

Prodej produktů - včetně prospektů a propagačních materiálů členům i nečlenům na Klubu Energy Praha 4 i Konzultačních centrech.

Poradna Energy - zodpovíme vaše dotazy ohledně užití přípravků Energy a doporučíme postup pro zlepšení kvality vašeho zdraví. Můžete nás navštívit osobně, nebo telefonovat po celou otvírací dobu. Tel.:241 402 723

My všichni hledáme cesty, jak být ve svých životech spokojenější. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům možnou alternativu zlepšení prostřednictvím přípravků Energy. V žádném případě nemůžeme nahradit návštěvu u lékaře specialisty.

Veterinární poradna - veterinární produkty - vaše dotazy ohledně zdraví vašich zvířat zodpoví:

MVDr. Grigor Hezina - (veterinární lékař - ordinace Praha 5, tel.: 602 588 988)

Veronika Šašková - (certifikovaný poradce Energy Praha 9, tel.: 606 451 325)

Měření supertronikem - EAV - Diagnostika k odhalení energetické nerovnováhy, a tím funkčních problémů těla a určení vhodného přípravku. Zajišťováno externě na Konzultačních centrech na telefonickou objednávku.

Supertronic

Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, při níž se zjišťují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s alternativní diagnostikou energetickou. Energetická diagnostika klasickou diagnostiku medicínskou vhodně doplňuje. Více informací...


Masáže - klasické, sportovní, rekondiční, lymfatické a reflexní masáže mohou přispět k Vašemu vnitřnímu klidu, radosti a zdraví. Nabízí i Konzultační centra na adrese - Praha 2, Dvůr Králové.

Současný životní styl často přináší zvýšené psychické napětí. Neustálý stres se projevuje zvýšeným napětím svalů a následným tuhnutím pojivových tkání. Tyto fyzické změny jsou provázány také s psychickým naladěním a následně působí i změny na energetické úrovni orgánů a těla.

Masáží se uvolní jak svalové napětí, tak energetické bloky, které brání správnému proudění energie a dojde tak k nastartování samo-ozdravného procesu organismu. Více informací...

 

Doplňkové služby

Kde je možnost se objednat - viz "Kontakty" - "Konzultační centra"

Kadeřnictví - Na adrese - Praha 2

Výklad karet - je v první řadě především pomocí při orientaci nebo při rozhodování. Klient má možnost se během konzultace ptát na vše co souvisí s jeho výkladem. Na adrese - Dvůr Králové, Jirčany-Psáry