Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ » Zkušenosti zákazníků
Energy pro zdraví

Tato stránka bude postupně doplňována popisem užití přípravků uživateli. Více informací zde


S výrobky Energy jsme velmi spokojeni

Již mnoho let si léčím potíže po přechozené chřipce - zvýšené jaterní testy a vysoký obsah feritinu v játrech. K tomu mám ještě pohybové problémy, začátkem tohoto roku jsem absolvovala operaci totální endoprotézy u druhého kyčle. Nedávno jsem se seznámila s výrobky Energy a začala brát postupně všechny produkty pentagramu. Dnes se cítím mnohem lépe a hodnota feritinu se mi nezvyšuje. Na bolestivé otoky, související s artrózou, s úspěchem používám Artrin. Můj manžel má po žloutence již léta narušený tukový metabolismus, včetne zvýšeného cholesterolu a také on užívá výrobky Energy. Výsledkem je zlepšení všech sledovaných hodnot. Oba si chválíme Fytominerál, který posiluje naši imunitu. S výrobky Energy jsme velmi spokojeni.

M. Novotná, Rychnov nad Kněžnou

Vaše výrobky užívá celá naše rodina

Měla jsem stálé potíže se žlučníkem. Na radu jsem začala užívat Korolen a zevně aplikovala Artrin. Pak jsem vyzkoušela Fytominerál a později prišel na řadu Stimaral. Dnes se cítím mnohem lépe. I když se občas bolesti přece jen objeví, jsou mnohem menší než kdy předtím. Moje maminka mívala problémy s ledvinami a bolely ji kolena a kotník, ale po využívání Renolu bolesti ustaly. Oblíbila jsem si také zubní pastu Bílý diamant a od té doby, co ji používám, se mi zpevnily dásně. S výrobky Energy jsem velmi spokojená a jsem ráda, že existují.

J. Peštálová

K uzdravení našeho Kubíka pomohl King Kong

Na sklonku prosince roku 1999 si muj tehdy pětiletý syn Kubík při lyžování zlomil nohu ve stehenní kosti. Zranění si samozřejmě vyžádalo dlouhodobý pobyt v nemocnici na závěsném zařízení. Po sdělení primáře chirurgického oddělení, že v závěsu bude minimálně tři týdny a poté chlapce nejméně stejnou dobu čeká sádra, jsem se málem sesypala. Naštestí jsem však nepodlehla a po celou dobu pobytu synka v nemocnici jsem zůstala s ním, abych se mu mohla věnovat a přispet k jeho rychlému uzdravení. Po konzultaci s dr. Liškovou a Sergejem Kariakinem, kteří mi už několikrát ve svízelných situacích pomohli, jsem začala chlapci okamžitě podávat King Kong. Zpočátku to bylo jen pár kapek do čaje, později jsem dávky zvyšovala až na celou lžičku 3x denně (u formy kapiček nyní maximálně 3x denně 7 kapek). Kromě toho užíval Kubík i Vironal, protože měl zpočátku teploty, a několikrát denně jsem mu u lůžka stříkala Spiron. Na doporučení homeopata užíval navíc lék Calcarea phosphorica. Kromě toho všeho jsme využívali harmonizační symboly, z nichž si Kubík každý den jeden vybral, určite pomohlo i energetické působení pro tento druh zranění, jemuž jsem se naučila v kurzu S. Kariakina. Masírovala jsem malému několikrát denně akupresurní body na chodidlech, i celé nohy, a navíc nás 2x týdně navštevoval léčitel, který také pomáhal. Nebylo to sice jednoduché, v nemocnici jsem pro naše podle lékařů "neobvyklé terapie" príliš pochopení nenašla, ale vydržela jsem a vše se vyplatilo. Kubík šel domu už po měsíci, a bez sádry. Za další týden již s podporou chodil. King Kong jsem mu podávala ješte 2x 3 týdny. Nyní je naprosto zdráv, běhá skáče a lyžuje, žádné komplikace se nevyskytly a díky cvičení se mu srovnala i svalová dysbalance a vytočení pánve, které bylo po závěsu špatné.

Věra Veitová, Vsetín

Moje zkušenosti s přípravky Energy

Manžel trpěl alergií na težké kovy. Na doporučení začal užívat Fytominerál a po 3 měsících se mu už na alergologických testech alergie neobjevila. Po delší nemoci byl manžel zesláblý, celkově vyčerpaný, ve špatném stavu fyzickém i psychickém.  Zkusil užívat King Kong a za krátkou dobu byl ve velmi dobré kondici i náladě.

Veronika Opáleníková, Orlová

Co možná ještě nevíte o Audironu

Audiron jsem zatím znala jako prostředek, který pomáhá při mnoha problémech - od zánětu středouší, přes opary, až po gynekologické výtoky. Před nedávnem jsem ovšem zaznamenala další jeho přednost, o níž jsem se zatím nikde nedočetla. Bylo to v době, kdy se nám narodila první vnučka. Mela se k světu. Baštila, přibývala na váze, ale po pěti týdnech se celá osypala potničkami. Zkusili jsme leccos, například vyměnit vybavení postýlky za výrobky z ovčí vlny, ale jednou mě při koupání napadlo dát do vody pár kapiček Audironu.  Věřte - nevěřte, za týden bylo po problému. Audiron se osvědčil i tady. Také vytírání nosánku tímto "zázrakem" přispělo ke zdárnému překonání chřipkového období. A ještě jedna zkušenost: Vyzkoušela jsem účinky Audironu také na čerstvé jizvy - má perfektní hojivý efekt. Kdo nevěří, ať to zkusí.

Eva Micková, Praha

Lepší výrobek jsem v životě nepoznal

Je mi 27 let a už od dětství aktivně sportuji. Mezi mé největší záliby patří kulturistika, která se stala nepostradatelnou součástí mého každodenního života. Mimo jiné jsem též absolutním vítězem soutěže IRON MAN Berlín z roku 1998. Před třemi lety jsem úspěšně složil zkoušky z fyzické kondice a stal se (dočasně - abych si přivydělal na nejvyšší soutěže v kulturistice) vojákem mírových sil v Bosně a Hercegovině. Osud mi bohužel nepřál a mé naděje a odhodlání zmařilo málem smrtelné zranění. Při souboji mě nepřítel bodl nožem (2 cm od aorty) a zasáhl levou plíci. Ztratil jsem mnoho krve a strávil tři měsíce na jednotce intenzivní péče. Když mě převezli do české nemocnice, doslova jsem se znovu učil dýchat a pohybovat levou stranou těla. Začal jsem ale cvičit a nabírat tak nové síly. Nebyla to určitě náhoda, že jsem potkal zdravotní sestřičku, jejíž švagr soutěží v silovém trojboji. Byla to právě ona, která mi přinesla jako dárek výrobek Energy King Kong. Užíval jsem. Nejen že se mi po sirupu zahojily rány, ale velice brzy se pomalu vstřebávala i jizva (cca 30 cm), která dnes už skoro není ani vidět. Jsou to dva roky, co se ona sestřička stala mou ženou, a díky jí stále užívám King Kong. Věřte, že jsem lepší výrobek v živote nepoznal. Nejenže mi pomohl nabrat na hmotnosti a síle, ale také dodal chuť žít, nic nevzdávat a sportovat. King Kong dodnes hraje velkou roli v mé přípravek na závody. Za to všechno ze srdce dekuji!

Pavel Dzingel, Pardubice

Výrobky Pentagramu

Jsem dlouholetým členem vašeho klubu, a jelikož jsem i léčitel, doporučuji v případě, kdy to prospěje zdravotnímu stavu pacienta a to je téměř vždy výrobky firmy Energy, zvláště výrobky pentagramu. Jsou super a z mých zkušeností vyplývá, že není člověka, kterému by tyto výrobky nepomohly. Mám je velice v oblibě a moc mi pomáhají. Kdo se s nimi ještě neseznámil, přichází opravdu o moc. Manželé Molíkovi jsou výborní lidé a odborníci na svém místě. Třebíčské centrum právě díky nim je vynikající. Díky.

Jiří Smrž, Třebíč

Díky výrobkům Energy za zdraví mých nejbližších

Díky tomu, že mým rodičům pomohly výrobky od Energy, jsem se rozhodla, že je také zkusím. Potřebovala je především má patnáctiměsíční dcerka, a tak jsem začala nejdříve u ní. Po velkých průjmech měla ošklivé a bolestivé opruzený zadeček. Na doporučení mé poradkyně jsem zkusila mastičku Ruticelit. Stačily pouhé tři dny a bylo úplně po problému! Pro jistotu jsem krém aplikovala ještě další tři dny a mohla jsem být naprosto klidná, nepříjemnosti byly zažehnány. Po průjmu se dostavila rýma, která často u tak malého dítěte neprobíhá zrovna nejlépe a jednoduše. Když se jí dceruška zbavila, "naordinovaly" jsme jí společně s mou maminkou Audiron. Stačila jedna kapička ráno a jedna večer vtírat pod nosánek. Rýma se pak už neopakovala. Přežily jsme ve zdraví i podzimní plískanice, kdy se teploty střídaly, a to i v době, kdy jsme v chumelenici stavěli prvního sněhuláka. Jsem ráda, že se díky výrobkům Energy zdraví mých nejbližších stále zlepšuje.

M. Pinkasová, Rychnov n. Kněžnou

Zkušenost ze Slovenska

Infokosmetika  Energy mne skoro denně překvapuje svými účinky. Ráda bych seznámila čtenáře se zkušenostmi s Ruticelitem. Nejenže hojivě působí na křečové žíly, ale stejné účinky má i na popraskané vlásečnice, jejichž výskyt na nohou a zejména na tváři trápí nejednoho z nás. Dámy, které si Ruticelit pravidelně nanášejí na tvář, si chválí nejen postupné vstřebávání popraskaných cévek, ale mimořádně si cení i omládnutí pleti, vyrovnávání vrásek. Ruticelit umí rychle zahojit popáleniny a uklidní i podrážděné hemoroidy. Má poslední zkušenost s tímto oblíbeným krémem mě přiměla podělit se s ostatními a dát jim návod, jak se velmi rychle vyrovnat třeba s bolavým problémem po uhození zčernalého nehtu. Manžel přišel z práce s tím, že mu na palec spadl těžký předmět. Nehet samozřejmě okamžitě podlila krev a ten zčernal. Bolavé místo jsem mu rychle potřela Ruticelitem, a protože se aktivně zajímám o reiki, působila jsem na ně také energeticky. Postup jsme zopakovali ten den ještě jednou před spaním. Když se druhý den vrátil manžel z práce domu, pochvaloval si, že palec nebolí a pod nehtem nebylo ani stopy po zranění.

Mgr. Anna Martineková, KE Banská Bystrica

Dětátko je opět v pořádku

Ráda bych poděkovala za to, že mi přípravky Energy pomohly zbavit mého čtrnáctiměsíčního syna hydrokýly. Po pravidelné aplikaci Cytovitalu a Artrinu se mu během dvou týdnu ztratila vodnatelnost a vše se vrátilo do původního stavu. Dnes vaše produkty všude doporučuji, a zejména infokosmetiku, s níž mám ty nejlepší zkušenosti. Tem, kteří mají potíže právě s hydrokýlou, vzkazuji: Vyzkoušejte Cytovital a Artrin

A. K,. Karviná

Protektinem jsme "porazili" atopický ekzém!

Milé Energy,chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše kouzelné krémíčky. Jsem maminkou 4 letého synka, který ještě před rokem a půl měl silný atopický ekzém. Moje kamarádka, která vede KC v Č.Budějovicích (pí.Sekyrová) mi doporučila Váš krémík-PROTEKTIN. Nejdříve jsem byla trošku skepit, neboť jsme vyskoušeli na popud lékařky více krémů a výsledek žádný.Začali jsme tedy mazat syna několikrát denně a účinek byl znát už po týdnu. Nejprve ustoupilo svědění a o pár dní později se kůže začala postupně hojit. Do dnešního dne na sobě nemá ani známku po ekzému. Mimochodem u krému jsme nezůstali a vesele se předháníme v užívání dalších ňamiček od Energy. Já teď papám Stimaral a nemůžu si ho vynachválit, cítím se plná energie a to ke své práci potřebuji. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem E. Zemanová-Třeboň.

Smekám klobouk

Dobrý den, jsem uživatelem Vašich regeneračních přípravků asi 3/4 roku. Bylo tomu ve fitcentru v Rakovníku, kde tamní paní Čechová mi nabídla krom posilování také regeneraci v Pentagramu, z počátku jsem nevěděl o co vlastně jde, ale nyní už mám jasno. Vaše produkty opravdu fungují, jsem nad míru spokojen se svým zdravím, cítím se lépe, vyrovnaně, svěže, středně těžké akné ustupuje, no prostě funguje to. Člověk opravdu omládne. Proto fandím Vaší firmě, aby nebylo zklamaného zákazníka.

S pozdravem Jarda 26 let

Moje zkušenosti s přípravky

Vážení . . . chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti z mojí rodiny s výrobky ENERGY. Manžel několik roků užíval GERIAVIT, ale necítil na sobě nějakou změnu k lepšímu - koupili jsme VITAMARIN a je to neuvěřitelné jak se manžel cítí plný síly /když pomineme cenu GERIAVITU a VITAMARINU/ . . . dále bych Vám chtěla doporučit, po svém vyzkoušení kombinovat na bolesti kloubů VITAMARIN se SKELETINEM - rychlejší nástup úlevy. ARTRIN nemá chybu a hodně mi ulevil od bolesti zubů!!! PIEDIN jak krém tak sprey: syn měl plíseň na nohou, zkoušeli jsme VŠE i JUST ale zabral PIEDIN po 5 natřeních je po plísni!!! GYNEX bez komentáře na výtoky a gyn. potíže!!! V současné době - od září - jsem podstoupila roční očistu těla podle PENTAGRAMU - cítím se skvěle - vůbec jsem za tuto dobu nechytla žádnou virózu, prostě vše je OK. Zdravím a přeji pohodu a pevné zdraví.

Jarka Suchá sujara@seznam.cz

Niekoľkoročný problém s akné je fuč

Dobrý deň, v takmer zúfalom stave:)po par rokoch trápenia so stále rozširujúcim sa akné, keď nezaberali žiadne špeciálne krémy a pravidelne čistenie zvonka, som náhodou natrafila na výrobky Energy na internete. Vyskúšala som Pentagram koncentrátov. Základom bolo nezľaknúť sa reverznej reakcie, úplného vysypania a vydržať pol roka do úplného dobratia všetkých 5 fľaštičiek. Cítila som, že každá z nich mala určitý význam pri ústupe akné. Do 1 mesiaca od ukončenia, akné bolo fuč. Dnes, ak sa mi aj nejaká ta vyrážka objaví, do jedného dna je fuč. A jej forma je tiež úplné Iňa (nehnisá, nie je podliata tekutinou), je to len mala biela bodka, ktorá do ďalšieho dna zmizne. Tak veľa šťastia aj ostatným a veľa trpezlivosti:)

Lenka, 28 rokov, Bratislava