Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

Klub spotřebitelů - nakupujte za VC

Nakupujte levně - staňte se členem klubu spotřebitelů - členem Klubu Energy!

Co Vám členství nabízí

Člen Klubu Energy má garantované velkoobchodní ceny, slevy z motivačních akcí, bonusové odměny a je mu zasílán klubový magazín Vitae.

Člen klubu se nezavazuje k povinému odběru přípravků, ani k povinému školení!

S klubovou kartou, kde je uvedeno registrační číslo člena, může nakupovat produkty, využít poradny, zúčastnit se přednášek a využívat terapeutických služeb na kterémkoliv Klubu Energy, nebo Konzultačním centru Energy.

Všechny nákupy, které člen klubu na kontaktních místech v kalendářním měsíci uskuteční, systém sečte a vypočte případnou bonusovou slevu na další nákup v následujícím kalendářním měsíci. Proto si vždy vyžádejte doklad o nákupu!

Jak se stát členem Klubu Energy

Členem spotřebitelského Klubu Energy se může stát fyzická osoba starší 18 let. Další podmínkou je jednorázový nákup zboží v minimální hodnotě 400 Kč (počítáno již v členských cenách) + poplatek člena 99 Kč. Se startovacím balíčkem obdržíte informační materiály, roční zasílání klubového časopisu Vitae, klubovou kartu s číslem zařazení do systému.

Musíte vyplnit přihlášku buď na Klubu, nebo Konzultačním centru Energy, nebo si registrační nákup zakoupíte na našem eshopu, pošlete nám své údaje podle kolonek přihlášky (ostatní údaje můžete vepsat do kolonky "Poznámky" v objednávce) a my vám zašleme s nákupem registrační balíček s přihláškou na dobírku.

Pokud vás o výhodách a možnosti členství v Klubu Energy informoval váš známý, je vhodné znát jeho registrační číslo. Stává se vaším sponzorem a poradcem. Jeho otevřenost je pro vás zárukou seznámení se s výhodami členství a možnostmi využití produktů. Váše nákupy Vám i jemu zvyšují možnost dalších slev na produkty. Proto se i Vám vyplatí do Klubu Energy přivádět nové členy.

Obnova (prodloužení) členství v Klubu Energy

Registrace je platná 12 měsíců, po této době máte ještě 6 měsíců možnost na obnovu (prodloužení) členství vždy na 12 měsíců od data registrace. Podmínkou obnovy členství je nákup v minimální hodnotě 300 Kč + poplatek 99 Kč. Když v této lhůtě členství neobnovíte pak jste vyřazeni z evidence a nemůžete již nakupovat za zvýhodněné ceny člena klubu Energy.

Členské ceny na E-shopu

Pro členy Klubu Energy je na E-shopu u každého výrobku tlačítko "KOUPIT - ČLEN KLUBU". Upozorňujeme, že za tyto ceny může nakupovat jenom člen Energy, nebo zájemce o členství. Faktura člena klubu bude vždy obsahovat ceny podle platného členského ceníku.

 

Kdo je poradcem Klubu Energy

Ten kdo přípravky používá a dobře je zná, může se stát poradcem Klubu Energy. Může se za předem stanovených podmínek věnovat prodeji našich výrobků a profitovat tak z prodejní marže, nebo získávat bonusy za motivaci k členství v klubu a užívání produktů, a to nejen v Čechách, ale i v dalších zemích jednotného trhu.

Již zaregistrovaný člen klubu, který se seznámil s produkty Energy a chce využívat výhod poradce (získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet), vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami a zaplatí přestupní poplatek 300 Kč.

Ten kdo naše produkty zná a chce se zaregistrovat přímo jako poradce vyplní tiskopis "Smlouva o obchodní spolupráci", svým podpisem potvrdí souhlas s obchodními podmínkami. Poradce získává více informačních materiálů a měsíční provize za činnost mu jsou zasílány na podnikatelský účet. Registrační minimální nákup poradce je v hodnotě 600 Kč (počítáno v členských cenách) + poplatek za registraci na poradce 199 Kč. U poradce se předpokládá aktivní šíření myšlenky klubu a vytvoření vlastní obchodní sítě.

Aby bylo vše právně čisté, musí poradce při registraci odevzdat kopii platného živnostenského oprávění a na druhé straně uvést číslo svého podnikatelského účtu s vlastnoručním podpisem.

Podmínky obnovy (prodloužení) členství poradce jsou shodné se členy Klubu Energy.