Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

Úvod »PENTAGRAM ® - produkty»Pentagram® - přírodní šampony

Pentagram® šamponů

Šamponem můžeme podpořit a doplnit účinky koncentrátů, krémů a mýdel Pentagramu®. Tato kombinace urychlí obnovu organismu, jejich vzájemná součinnost naplní zásadu současného působení zevnitř i zvenčí.
Řadit podle 
Výrobce 

Šampon Droserin - 200 mlempty
  Šampon pro normální, zdravé a převážně světlé vlasy. Zlepšuje pružnost vlasů a výsledkem jeho použití je jejich sametový lesk. Omezuje vypadávání vlasů na temeni hlavy.
Šampon Droserin - 200 ml
Cena pro členy Klubu Energy 189 Kč

Cena 245 Kč


Šampon Protektin - 200 mlempty
  Protektin je určen pro snadno se mastící a vypadávající vlasy, pro vlasy poškozené barvením, nebo naopak odbarvováním. Je vhodný pro zlepšení kvality vlasů.
Šampon Protektin - 200 ml
Cena pro členy Klubu Energy 189 Kč

Cena 245 Kč


Šampon Artrin - 200 mlempty
  Artrin je vhodný pro suché vlasy, omezuje tvorbu šedin, podporuje obnovu vlasů, zejména u mužů, kterým se tvoří kouty. Častěji nalezne využití u tmavších odstínů.
Šampon Artrin - 200 ml
Cena pro členy Klubu Energy 189 Kč

Cena 245 Kč


Šampon Cytovital - 200 mlempty
  Cytovital regeneruje lámavé a snadno se třepící vlasy. Zklidňuje pokožku hlavy, odstraňuje svědění. Častěji nalezne uplatnění u vlasů světlejších.
Šampon Cytovital - 200 ml
Cena pro členy Klubu Energy 189 Kč

Cena 245 Kč


Šampon Ruticelit - 200 mlempty
  Ruticelit je vhodný šampon spíše pro vlasy tmavé. Snižuje tvorbu lupů, zpevňuje vlasy a tím, že celkově zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje obnovu vlasů na celé hlavě.
Šampon Ruticelit - 200 ml
Cena pro členy Klubu Energy 189 Kč

Cena 245 Kč

Jak nakupovat za členské ceny zjistíte -  ZDE... Podrobné informace jsou - ZDE....