Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Klub Energy Praha 4
Budějovická 601/128
140 00 Praha 4
tel: 244 472 762
napište nám

Klub Energy
O nás

Energy Klub Praha 4

Jsme pobočka české firmy Energy Czech Republic a.s. 

Firma Energy byla založena v roce 1995 jako výhradně česká společnost s nadnárodní působností. Od svého vzniku se prostřednictvím svých kvalitních výrobků stala průkopníkem alternativní medicíny nejen u nás, ale i jinde ve světě, kde během krátké doby získala mnohá ocenění, přízeň uživatelů i odborné veřejnosti. Postupně zaujímá pevné místo na trhu v evropských státech, ale též v ostatních vyspělých zemích světa, kde jsou rozšířeny alternativní způsoby zlepšení kvality života.

 

Čím se Energy zabývá

Sortimentem společnosti Energy tvoří ucelená nabídka vysoce kvalitních a zaručeně přírodních produktů z oblasti stravních doplňků a kosmetiky. Jsou sestaveny podle principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků.

 

Firma a veřejnost

Činnost společnosti Energy je založena na osobním přístupu prostřednictvím široké sítě spolupracovníků a poradců, kteří jsou sdruženi v Klubu Energy - zastánců ochrany svého zdraví s využitím přírodních zdrojů.

Členové a poradci sítě klubů Energy seznamují zájemce se spůsobem užití výrobků Energy a s filozofií synergického působení klasické a alternativní medicíny, léků a stravních doplňků Energy.

Zastánci přírodních zdrojů a spokojení zákazníci se mohou dle svého rozhodnutí stát členy klubu a získat tak přístup ke všem výhodám členství v Klubu Energy.

 

Odborná rada

Společnost Energy spolupracuje od začátku svého působení s lékaři, specialisty a terapeuty různých oborů. Nejužší spolupracovníci z nich se stali členy Odborné rady Energy, která je garantem vysokého standardu nabízených produktů a služeb a zodpovídá za zvyšování odborného kreditu firmy.